Ремонт офісів в Києві

Косметичний і капітальний ремонт офісу

Вид і склад робіт може бути різним. При їх підборі потрібно враховувати наступні фактори:

 • Початковий стан офісних приміщень. В ході огляду слід визначити, чи потрібна косметична обробка або комплексний капремонт із заміною комунікацій, вікон і дверей, переплануванням. Має значення, в якій будівлі розташований об’єкт – старому, новобудові з чорновою або чистовою обробкою.
 • Попередня вартість ремонту офісу за квадратний метр – в розрізі статей розраховують загальну суму і порівнюють її з запланованим бюджетом. Правильний підхід до планування і підбору матеріалів дозволяє оптимізувати витрати і отримати до 30% економії.
 • Терміни проведення – для капремонту потрібно більше часу в порівнянні з косметичним. Це важливо для бізнесу, який має сезонний підйом і спад.
 • Плани з розвитку і розширення офісного простору в найближчій або середній перспективі.
 • Наші фахівці проведуть обстеження об’єкта та аналіз факторів і підберуть підходящий варіант ремонту приміщення під офіс в Києві з урахуванням бюджету, спрямованості бізнесу і вимог замовника.

Ремонт офісу під ключ в Києві

Замовивши ремонту офісу в Києві під ключ нашій компанії, клієнт повністю позбавляється від турбот, пов’язаних з проектуванням, закупівлею будматеріалів і обробки, пошуком підрядника. Ми візьмемо на себе всі турботи і забезпечимо отримання якісного результату.

Наші послуги мають такі переваги:

 • Комплексний підхід – робимо заміри, готуємо дизайнерський проект, виконуємо підготовчі та основні роботи.
 • Визначаємо терміни кожного етапу і контролюємо їх дотримання.
 • Працюємо по проектній документації, дотримуємося будівельних норм і стандартів, вимог безпеки, даємо гарантію якості.
 • Фіксована ціна за квадратний метр ремонту офісу – вартість розраховуються в кошторисі в розрізі статей і не змінюється до завершення робіт.

При проектуванні ремонтних робіт оцінюється технічний стан конструкцій, продумується планування, ефективна система вентиляції та пожежогасіння, охорони. Визначаються зони для персоналу та відвідувачів, стійка адміністратора.

Якщо стіни, вікна, труби та сантехніка знаходяться в хорошому стані, досить зробити косметичну обробку. Капітальні роботи проводяться для кардинального перетворення простору, змінюється планувальна схема, прокладаються нові каналізаційні та водопровідні труби, встановлюються нові вікна та двері.

Економ-варіант підходить для молодих невеликих компаній. Стандарт – поєднує високу якість і помірні ціни. Елітний – вибір успішних компаній, які розвиваються і створюють позитивний імідж, в тому числі і за рахунок дорогого дизайнерського інтер’єру.

Ремонт і обробка офісу – ціна за м2

Під час консультації можна попередньо дізнатися, скільки коштує ремонт офісу, остаточна сума вказується в проектно-кошторисній документації. Основними ціноутворюючими факторами є:

 • Вартість використовуваних будматеріалів і облицювання.
 • Складність дизайн-проекту, обсяг запланованих робіт.
 • Схема планування, техстан і площа офісних приміщень.

Додаткові послуги, які виконуються для реалізації побажань замовника.

Зателефонуйте нам для замовлення послуг, і ми зробимо із стандартного приміщення корпоративний простір, який повністю відповідає сучасним уявленням про безпечне і зручне місце для роботи.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.