Замов дизайн проект до кінця місяця і отримай знижку 20%

 • АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД БЕЗКОШТОВНО

TIME Build

Ми - компанія повного циклу

Пропонуємо комплексний спектр послуг: розробимо дизайн-проект, підберемо оздоблювальні матеріали та меблі, виконаємо будівельні роботи, укомплектуємо і декоруємо готовий інтер'єр.

Андрій Павлов СЕО «Time Build»

Ви - власник житлової або комерційної нерухомості в Києві і області?

Час нашого замовника – одна з найважливіших цінностей. 

В основі проектів лежать ваші вподобання і комфорт. А кваліфіцірованную роботу ми беремо на себе!

Нам важливо щоб кожна хвилина, витрачена на участь в розробці інтер’єру і на етапі контролю його реалізації, приносила вам спокій і задоволення.

Дизайн інтер'єру

Ми розробляємо індивідуальні інтер'єри для кожного замовника, занурюючись в атмосферу його життя, звичок, радощів. Новий дизайн проект - це всесвіт окремо взятої особистості або сім'ї.

Дизайн інтер'єру
від 40$ за м2
Ремонт

Мета нашої роботи - готовий продукт, під яким ми розуміємо не тільки красиву картинку і грамотні креслення, а реалізований інтер'єр, відповідний очікуванням замовника.

Ремонт
від 150$ за м2
Комплектація

Складаємо графік закупівель, ведемо переговори з виробниками і продавцями, організовуємо процес доставки, враховуючи графік виконання будівельних робіт.

Комплектація
Безкоштовно
Меблі

Індивідуальне виготовлення меблів дозволяє нам охопити більш широкий спектр потреб клієнтів: вирішувати складні або специфічні інтер'єрні завдання; створювати репліки; оптимізувати бюджет при необхідності.

Меблі
Прорахувати

Краще один раз побачити,
ніж сто разів почути!

Записуйтесь на перегляд об’єкту і всі ваші побоювання зникнуть

  Чому ми?

  Секрети успіху проектів Time Build

  • Ми вас чуємо

   Наші клієнти – це наше натхнення. Кожен з учасників нашої команди ставиться до проекту так, ніби робить для себе. Ми пам'ятаємо про терміни і бюджет. Ми цікавимося вашою думкою, ми завжди на зв'язку. Віримо, що тільки в синергії народжується хороший результат.

  • Сила в команді

   Головний актив компанії Тайм Білд - це люди, безцінна команда професіоналів своєї справи. Щоб досягти бажаного результату - всі учасники процесу повинні працювати узгоджено за загальним планом. Злагодженість роботи колективу і високий рівень взаєморозуміння забезпечують успіх проекту.

  • Досвід

   З кожним новим проектом ми прагнемо стати кращою версією самих себе: не тільки чути клієнта, а передбачити його очікування; не тільки потрапити в рамки бюджету, а надати найкращі можливі рішення; не тільки мінімізувати кількість помилок, а перетворити процес ремонту в захоплюючу пригоду.

  • Гарантія безпеки

   В ремонті задіяна велика кількість фахівців. Кожен з них несе відповідальність за свою зону, але хтось повинен нести відповідальність за проект в цілому. Тому ми проповідуємо комплексний підхід до проектування і реалізації інтер'єру.

  • Свобода замовника

   Ми прагнемо максимально скоротити час вашої участі в роботі над проектом. При цьому ви є нашим головним партнером і співавтором. У своїх рішеннях ми перш за все орієнтуємося на ваші уподобання.

  Скільки грошей потрібно?

  Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

  01

  Бюджет

  Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

  02

  Етапи

  Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

  03

  Оптимізація

  Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.