Дизайн ІНТЕР’ЄРУ з ремонтом під ключ

для житлової та комерційної нерухомості

 • Сервіс N1 в сфері комплексних інтер'єрних рішень на думку клієнтів

TIME Build

Ми - компанія повного циклу

Пропонуємо комплексний спектр послуг: розробимо дизайн-проект, підберемо оздоблювальні матеріали та меблі, виконаємо будівельні роботи, укомплектуємо і декоруємо готовий інтер'єр.

Андрій Павлов СЕО «Time Build»

Ви - власник житлової або комерційної нерухомості в Києві і області?

Якщо ви твердо налаштовані потрапити в число тих замовників, які ремонт згадують з посмішкою. Бажаєте під час його проведення займатися звичним способом життя, а не сидіти цілодобово на будівництві, вживаючись в роль дизайнера інтер’єру, виконроба, майстра, мебляра, постачальника в одній особі.

Тоді ви на правильному шляху. Залишилося зателефонувати або залишити заявку для отримання докладної консультації.

 

Краще один раз побачити,
ніж сто разів почути!

Записуйтесь на перегляд об’єкту і всі ваші побоювання зникнуть

  Чому ми?

  Секрети успіху проектів Time Build

  • Ми вас чуємо

   Наші клієнти – це наше натхнення. Кожен з учасників нашої команди ставиться до проекту так, ніби робить для себе. Ми пам'ятаємо про терміни і бюджет. Ми цікавимося вашою думкою, ми завжди на зв'язку. Віримо, що тільки в синергії народжується хороший результат.

  • Сила в команді

   Головний актив компанії Тайм Білд - це люди, безцінна команда професіоналів своєї справи. Щоб досягти бажаного результату - всі учасники процесу повинні працювати узгоджено за загальним планом. Злагодженість роботи колективу і високий рівень взаєморозуміння забезпечують успіх проекту.

  • Досвід

   З кожним новим проектом ми прагнемо стати кращою версією самих себе: не тільки чути клієнта, а передбачити його очікування; не тільки потрапити в рамки бюджету, а надати найкращі можливі рішення; не тільки мінімізувати кількість помилок, а перетворити процес ремонту в захоплюючу пригоду.

  • Гарантія безпеки

   В ремонті задіяна велика кількість фахівців. Кожен з них несе відповідальність за свою зону, але хтось повинен нести відповідальність за проект в цілому. Тому ми проповідуємо комплексний підхід до проектування і реалізації інтер'єру.

  • Свобода замовника

   Ми прагнемо максимально скоротити час вашої участі в роботі над проектом. При цьому ви є нашим головним партнером і співавтором. У своїх рішеннях ми перш за все орієнтуємося на ваші уподобання.

  Скільки грошей потрібно?

  Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

  01

  Бюджет

  Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

  02

  Етапи

  Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

  03

  Оптимізація

  Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.