Дизайн інтер’єру

Підхід

Професійний підхід відчутний моментально, і він не обмежується яскравою візуальною складовою. Творчість може бути вражаючою, але не має ніякої цінності без функціональності. Дизайн – це завжди про виконання завдання.

Реалізація

Дизайнери Time Build вдосконалюють свої вміння за допомогою відвідувань профільних виставок і заходів. Але на якість проекту в цілому величезний вплив має командна робота і можливість отримувати професійну технічну підтримку від інженерів по електриці, сантехніці, вентиляції, кондиціонування, опалення, а також від інженера по виробництву меблів і виконроба. Наявність власної виробничої бази та багаторічний досвід реалізації проектів під ключ дозволяють нам успішно реалізовувати проекти і бути лідерами в ніші на думку клієнтів.

Реальність

Замовити дизайн проект у компанії, яка займається не тільки розробкою інтер’єрів, але і їх реалізацією – буде найкращим рішенням для тих, хто бажає отримати результат як на картинці, в рамках заданого бюджету і без зайвої витрати особистого часу.

Приклад дизайн-проекту

Складно переоцінити важливість дизайн проекту для успішного проведення ремонту. Він дозволяє не тільки отримати уявлення про те, як буде виглядати майбутній інтер'єр, але і максимально точно підрахувати бюджет, зафіксувати терміни, спланувати і оптимізувати витрати.

Це повноцінний проектний документ, розроблений з урахуванням вимог, норм і стандартів, який використовується будівельниками як «дорожня карта» ремонту і дозволяє чітко координувати всі його етапи.

Мета нашої роботи - готовий продукт, під яким ми розуміємо не тільки красиву картинку і грамотні креслення, а реалізований інтер'єр, відповідний очікуванням замовника.

При замовленні послуги «Дизайн і ремонт під ключ» ви отримуєте:

  • Комфорт

    Не ви турбуєтеся про терміни, якість і бюджет. А ми робимо все, щоб перетворити ремонт для вас в легку і захоплюючу подорож. Тому що ми любимо свою справу, маємо багаторічний досвід і власну налагоджену систему з ведення та реалізації проектів.

  • Гарантія безпеки

    В ремонті задіяна велика кількість фахівців. Кожен з них несе відповідальність за свою зону, але хтось повинен нести відповідальність за проект в цілому. Тому ми проповідуємо комплексний підхід до проектування і реалізації інтер'єру.

  • Свобода замовника

    Ми прагнемо максимально скоротити час вашої участі в роботі над проектом. При цьому ви є нашим головним партнером і співавтором. У своїх рішеннях ми перш за все орієнтуємося на ваші уподобання.

ВАРТІСТЬ

Вартість розробки дизайну інтер'єру розраховується, виходячи з площі об'єкта і його типу; складу проекту; обраного стильового рішення. Змініть установки і залиште заявку, щоб отримати консультацію і точний розрахунок.

Орієнтовна вартість проекту

40 доларів за м2

При замовленні послуги ремонт під ключ – авторський нагляд безкоштовно

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.