Ремонт

Більшість клієнтів приходять в Тайм Білд не тільки, щоб замовити розробку дизайн проекту, але і отримати весь спектр послуг по його втіленню в життя.

Time Build – це надійна компанія з правильно сформованим менеджментом та інноваційним підходом до роботи: механізовані технології, корпоративна технологічна карта ремонту, строгі правила на об’єкті і унікальна система відбору фахівців.

ПІДХІД

Ми вміємо перетворювати складний процеcс в комфортну і приємну історію. Кваліфікація і досвід дозволяють нам правильно і без помилок вибудувати етапи реалізації дизайну інтер’єру. Всі фахівці працюють узгоджено за загальним планом, що виключає нестиковки і здешевлює процес ремонту. Ви ж в цей час можете вести звичний спосіб життя, стверджуючи тільки готові рішення і отримуючи бажаний результат з юридичними гарантіями.

Чому Тайм Білд - що робить нас унікальними?

Серце ресторану – кухня, а серце Тайм Білд – технічний відділ. Будівельники часто залишаються за ширмою дизайнерських шедеврів. При цьому саме ці брутальні особистості змушують красиві картинки оживати і радувати замовників. Це наша гордість і наше обличчя. Давайте заглянемо за лаштунки і познайомимося ближче.

Андрій Павлов

головний архітектор технічного відділу. Андрій пройшов шлях від майстра до керівника. Крім уміння управляти великим колективом, він чудово розбирається у всіх тонкощах ремонту.

«Кожен фахівець несе відповідальність за свою зону, а я несу відповідальність за свою команду»

signature

ЗУСТРІЧАЙТЕ НАШУ КОМАНДУ

Всі фахівці відмінно знають свою роботу, за їх плечима тисячі квадратних метрів і роки досвіду, що дозволяє забезпечити Time Build добрим ім'ям, а замовників преміальною якістю.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.