Дизайн інтер’єру пентхауса

Дизайн интерьера пентхауса

Дизайн інтер'єру пентхауса в Києві

Такий тип житла можна зустріти в новобудовах Києва. Відкритий простір, мінімум перегородок і великі вікна – все це ідеально вписується в концепцію сучасної інтер’єрної моди. Але, при професійному підході, можна створити і реалізувати дизайн проект пентхауса в будь-якому стилістичному напрямку:

 • Лофт – Industrial Style спочатку передбачає стильне оформлення приміщень, які знаходяться під самим дахом. Йому притаманна цегляна кладка, бетонні або з грубої штукатуркою поверхні, відкриті труби, темні тони. Меблі – прості і необхідні, мінімум текстилю, на великих вікнах – жалюзі або рулонні штори. Все це доповнює сучасна побутова техніка.
 • Hi-tech – стиль високих технологій, в якому переважає бетон і скло, сталеві елементи з хромованим покриттям. Переважна палітра – чорний, білий, сірий. Предмети обстановки – правильної геометричної форми. Футуристичний або урбаністичний декор поєднується з високотехнологічними рішеннями «розумний дім».
 • Модерн – на відміну від холодного хай-тек, характеризується плавними, м’якими лініями, поєднує естетику і функціональність, привносить в обстановку домашній затишок.
 • Класичному – витриманому в кращих традиціях, з витіюватими архітектурними елементами, стінами з розписом, білими колонами і розкішними люстрами.

Дизайн пентхауса Києві

Переважною стороною апартаментів є можливість розмежування простору на різних поверхах. Це може бути створення нічних і денних зон, для господарів і гостей. Ізольовані кімнати на різних рівнях дозволять кожному члену сім’ї мати комфортний приватний простір.

Серед інших переваг варто відзначити:

 • функціональність, яка підходить для великої родини;
 • поєднання переваг елітної міської квартири і площі заміського будинку;
 • в проект можуть бути закладені будь-які побажання, які неможливо втілити в стандартній квартирі;
 • можливість милуватися красивим видом, який відкривається з тераси.

Замовивши дизайн інтер’єру пентхауса в Києві нашої компанії, ви отримаєте житло з чітким акцентом на переваги, яке буде відповідати вашим пріоритетам.

Особливості дизайну та планування пентхаусів

Перед тим, як розробляти проект, ми ретельно вивчаємо особливості внутрішнього облаштування житла. Практично всім апартаментам притаманні такі характерні риси:

 • Велика квадратура, від 80 кв. метрів і більше, два рівня, високі стелі і відсутність перегородок. Простір може бути розділений на окремі кімнати або організований у вигляді студії з мінімальною кількістю міжкімнатних стін.
 • Панорамні вікна. Багато природного світла робить приміщення ще більш просторим і повітряним. Щоб можна було зручно регулювати ступінь освітлення, краще встановити жалюзі або рулонні штори з автоматикою.
 • Сходи – основний елемент інтер’єру. Ця конструкція повинна відповідати певним вимогам, щоб пересування по ним було зручним і безпечним. Якщо дозволяє площа, можна встановити маршові поворотні сходи. Для компактного житла підходить гвинтова модель з забіжними ступенями. Оформлення має бути витримано в єдиному стилі з навколишнім оточенням.
 • Тераса – використовується як зона відпочинку. Вона може оточувати апартаменти або перебувати тільки з одного боку. Для захисту від сонця і опадів монтується навіс.

Дизайн проект пентхауса

Над проектуванням працюють професійні архітектори і дизайнери, що дозволяє створювати для кожного клієнта ексклюзивні рішення. В результаті він отримує пакет документації, яка включає:

 • Ескізний розділ – обмірне креслення, плани монтажу і демонтажу, варіанти планування з меблями.
 • Робочий розділ – інженерні розрахунки, схеми прокладки комунікацій, плани обробки. Сюди входить специфікація матеріалів та візуалізація.

Як правило, вартість дизайн проекту пентхауса залежить від його обсягу та складності. Перш ніж замовляти послугу, можна подивитися наші роботи в портфоліо.

Дизайн інтер’єру дворівневої квартири від Time Build

Послуги під ключ – оптимальний формат, який включає:

 • Генерування унікальної концепції з урахуванням побажань клієнта.
 • Підготовку проекту і кошторису, надання тривимірної моделі
 • Ремонт, обробку та декорування приміщень.
 • Авторський нагляд – контроль кожного етапу робіт.

Ми пропонуємо доступний рівень цін на дизайн інтер’єру пентхауса в Києві і гарантовано високу якість результату!

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.