Дизайн інтер’єру офісу

Дизайн інтер'єру офісу в Києві

Тому оформлення офісного інтер’єру має бути направлено на створення ергономічних робочих місць. Розробка проектів має певні нюанси і правила, які слід враховувати:

 • Відповідність нормам. Це стосується пожежної безпеки, дотримання нормативу повітрообміну, правильне освітлення. М’яке світло знижує стомлюваність. Заховані кабелі не заважають і не псують вигляд.
 • Палітра. Відтінки впливають на настрій і результати переговорів. Для бізнес-середовища вважаються сприятливими відтінками світло-жовтий, блідо-блакитний, сірий, зелений. Вони позитивно позначаються на розумовій діяльності і підвищують стійкість до стресу.
 • Стиль – повинен бути діловим і лаконічним, при цьому враховується спрямованість роботи і особливості архітектури будівлі. Незалежно від стилістики, дизайн інтер’єру офісу повинен бути функціональним і зручним.

Етапи розробки інтер’єру для офісу

Якщо вам потрібен сучасний дизайн інтер’єру офісу в Києві, звертайтеся до студії Time Build. Ми працюємо в тісній співпраці з клієнтом, що дозволяє враховувати всі пріоритети і найдрібніші деталі. Основні етапи:

 • Аналіз і постановка мети. На першій зустрічі дизайнер спілкується з клієнтом, визначає завдання і способи їх вирішення. Проводиться огляд об’єкта, обстеження комунікацій, проводяться обміри. Точна інформація потрібна для розрахунків і побудови креслень.
 • Підготовка технічного завдання. Детально обговорюється ідея, вбрання стилістичне спрямування, планування, освітлення. Надається техзавдання і обмірний план, які є основою для проектування.
 • Опрацювання дизайн-проекту. Готуються креслення, плани, ескізна частина, специфікація матеріалів та 3D-модель.
 • Авторський нагляд. Професійно підготовлений пакет документації містить основні і додаткові елементи, продумане зонування, ергономічну робочу зону, розташування кабінету менеджера, стійки адміністратора, залу переговорів. Нам можна замовити дизайн проект офісу з наглядовим супроводом, при якому фахівець буде контролювати правильність і послідовність всіх операцій. Це гарантує, що результат буде повністю відповідати проектним параметрам.

Як ми працюємо із замовниками

Послуги дизайну офісу в Києві замовляють не тільки великі корпорації, а й середні, невеликі компанії. Це забезпечує оригінальний вигляд для відвідувачів і комфортні умови для персоналу. Щоб створювати виразні образи і візуальні стимули до праці, ми працюємо в тісній взаємодії з замовником:

 • Надаємо на розгляд кілька варіантів планувальних схем, в яких враховуються особливості приміщення і кількість співробітників. Open space або поділ прозорими перегородками підходить для команди, члени якої взаємодіють. Окремі кабінети – оптимальний варіант для діяльності, що вимагає зосередженості. Комбінований – має ізольовані місця і локації для корпоративних заходів.
 • Пропонуємо різні стилістичні рішення. Наприклад, простір для рядових співробітників може бути оформлено мінімалістично з прозорими перегородками, в світлих тонах і з необхідними компактними меблями. Кабінети керівництва – в традиціях елегантної класики, клієнтську зону – в дусі стриманого поп-арту.
 • Детально обговорюємо питання безпеки, поділ на зони, організацію зберігання документів, грошей. При побудові креслярської частини обов’язково враховуються вимоги стандартів.
 • Для прикладу виконаних робіт пропонуємо ознайомитися з портфоліо, в якому можна подивитися, як виглядає корпоративне оформлення лофт, модерн, мінімалізм.
 • Щоб замовник оцінив організацію простору, фактуру і колір обробки, розстановку меблів, ми створюємо тривимірну модель. При необхідності дизайнер вносить коректування і робить доповнення відповідно до побажань.
 • В результаті клієнт отримує дизайн проект офісу під ключ з пакетом детальних креслень і ескізами, який повністю готовий до реалізації.

Скільки коштує якісний дизайн інтер’єру офісу?

На вартість дизайн проекту офісу впливає багато факторів. До них відноситься площа і конфігурація приміщення, склад проектної документації. Остаточна сума вказується в кошторисі і договорі після узгодження деталей і залишається незмінною.

Чому варто замовити дизайн офісу в студії Time Build?

Ми спеціалізуємося на проектуванні корпоративних просторів і реалізації їх під ключ з поетапним авторським наглядом. Основні пріоритети полягають в максимально якісному виконанні ремонту в стислі терміни. Нам можна замовити дизайн офісу в Києві в будь-якому стилістичному напрямку і отримати результат, який до найдрібніших деталей буде відповідати очікуванням.

Перевагою наших послуг є:

 • Команда інженерів, архітекторів, дизайнерів, менеджерів, що дозволяє створювати комплексні рішення протягом мінімально можливого терміну.
 • Створення повного пакету проектно-кошторисної документації, допомога з питань, які стосуються проектування, архітектури та інженерних розрахунків, ремонту.
 • Трансформація безликої площі в комфортне приміщення для створення ідей та ефективної реалізації процесів.
 • Представництво бізнесу має виглядати респектабельно, демонструвати успішність. Наші фахівці розроблять єдину концепцію оформлення з урахуванням особливостей об’єкта, функціональності і обраної стилістики. При цьому ретельно опрацюють зонування, розташування робочих і клієнтських місць.
 • Оформлення може бути виконано в одному стилі або являти собою комбінацію декількох напрямків.
 • Ми використовуємо сучасні технічні засоби і кращі матеріали, при цьому ціна дизайну офісу є цілком демократичною, що робить таку послугу доступною навіть для невеликих компаній з обмеженим бюджетом.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.