Дизайн інтер’єру приватного будинку

Чим керуватися при виборі інтер'єру

Щоб результат відповідав сучасним вимогам і пріоритетам, при підборі інтер’єрного оформлення слід орієнтуватися на такі критерії:

  • Призначення житла – оформлення багато в чому залежить від того, буде воно використовуватися як постійне або тимчасове житло. Наприклад, дачу для сезонного проживання можна оформити в дусі мінімалізму, використовуючи лаконічний декор і необхідні меблі. Проектування простору особняка для проживання цілий рік, як і міської квартири, вимагає більш ретельного опрацювання.
  • Кількість і площа кімнат. Якщо власнику особняка набридло початкове планування простору, оцінюються можливості його зміни, об’єднання їдальні, кухні і вітальні в студію або ванної та туалету.
  • Бюджет – ексклюзивний дизайн проект приватного будинку за ціною обійдеться дорожче плану стандартного ремонту. Але результат буде ефектним і неповторним.

Особливості конструкції і архітектури будинку

Щоб інтер’єр був красивим, а простір – зручним, при розробці проекту внутрішнього дизайну приватного будинку слід враховувати архітектурні особливості:

  • Площа. Лофт і деякі інші стилі можна вдало реалізувати в просторих приміщеннях з високими стелями. Для компактних кімнат можна використовувати тільки елементи лофту або зупинитися на інших напрямках – скандинавському, мінімалістичному.
  • Особливості освітлення. Правильне світло використовується для зонування та коригування приміщень. Вид і розміщення освітлювальних приладів залежить від призначення кімнати і її квадратури.

● Побажання і запити замовника. Житло буде комфортним, якщо в ньому будуть професійно втілені переваги клієнта щодо планувальних і стилістичних рішень.

Основні стилі оформлення

В основному, дизайн інтер’єру приватних будинків в Києві виконується в таких популярних напрямках:

  • Класичний – припускає використання натуральних матеріалів, мінералів, дерева, світлих, спокійних відтінків. Всі елементи – симетричні і мають чіткі пропорції. Використовується традиційний декор – ліпнина, імітація колон.
  • Хай-тек – високотехнологічний напрямок, в якому для обробки і декорування застосовується загартоване скло, пластик і хромована сталь. В обстановці – тільки необхідні предмети і побутова техніка останніх моделей.
  • Прованс – легкість і затишок французького сільського будиночка. В оформлення є багато текстилю – килимки, фіранки, мереживні серветки. Для декорування використовуються елементи художньої ковки. Палітра – світлі, як би вигорілі на сонці відтінки.
  • Кантрі – добре вписується в концепцію заміського житла з дерев’яними меблями і обробкою, текстилем, що нагадує ручну роботу.
  • Лофт – модний тренд в оформленні великих просторів. За основу береться зовнішній вигляд промислового цеху з цегляними або бетонними стінами, великими вікнами, незамаскованими комунікаціями.

Це – тільки найпоширеніші варіанти, які замовляють клієнти. На практиці ні можуть використовуватися самостійно або комбінуватися. При цьому важливо, щоб стилістичне спрямування архітектури і дизайн приватного будинку всередині приблизно збігалися.

Особливості оформлення окремих приміщень приватного будинку від компанії Time Build

Наша компанія пропонує вигідний формат послуг – замовити дизайн проект приватного будинку в Києві під ключ. В такому випадку, ми виконуємо весь комплекс робіт – виробляємо обмір, готуємо проектно-кошторисну документацію, закуповуємо і привозимо матеріали, виконуємо ремонт.

Також ми оформляємо і окремі приміщення з урахуванням їх призначення і побажань клієнта. Наприклад, дитяча може бути виконана в яскравих відтінках, вітальня – в світлих, кабінет – в строгому діловому стилі. При цьому дотримується єдність концепції. Ви можете подивитися зразки в нашому портфоліо, щоб визначитися з напрямком, або наші дизайнери запропонують оригінальну ідею.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.