Дизайн інтер’єру квартир в новобудовах

Сучасний ідеї дизайну інтер'єру в новобудові

Розробка дизайн-проекту і його реалізація від компанії Time Build надає всі переваги комплексного вирішення завдання:

  • Не потрібно вибирати виконавців конкретного завдання. Роботи під ключ виконує одна команда, що прискорює процес, забезпечує дотримання технології і поетапний контроль якості.
  • Погоджуємо перепланування, плани і схеми прокладки електропроводки, водопостачання та каналізації, вентиляції і кондиціонування.
  • Застосовуємо перевірені традиційні і прогресивні технології будівництва та оздоблення.
  • Закуповуємо високоякісні матеріали у постійних постачальників за оптовими цінами, що дозволяє оптимізувати витрати.
  • Здійснюємо авторський нагляд, що дозволяє контролювати процес, своєчасно виявляти і усувати недоліки, гарантує високу якість результату.

Залежно від особливостей дизайну інтер’єру квартири в новобудові, на виконання може знадобитися 1 – 3 місяці.

Оформлення елітних інтер’єрів вигідно замовляти компанії, яка виконує весь комплекс завдань – від проектування до розстановки меблів, і має в активі портфоліо. Таким вимогам відповідає студія Time Build, яка надає повний спектр послуг і відкрита для співпраці.

Ексклюзивний дизайн та ремонт квартири в новобудові

Проектування – це не просто додаткова стаття витрат. Це – гарантія того, що всі процедури будуть виконані якісно, ​​з точним дотриманням стандартів і норм, урахуванням пріоритетів замовника.

Тому розробка і реалізація дизайн проекту квартири в новобудові повинна виконуватися в певній послідовності і в повному обсязі. Основні етапи послуг:

  • Підготовка проекту. Проектувальник виїжджає на місце і викрнує заміри приміщень, робить фотографії. Дизайнер розробляє кілька варіантів планування з урахуванням параметрів об’єкта, підбирає обробку. Головні моменти – ідея, зонування, стиль, узгоджуються з замовником, який в результаті отримує пакет документації з планувальними та технологічними розділами.
  • Ремонт. Вид і перелік процедур визначається початковим станом поверхонь. Чистові – виконуються, якщо стіни, підлога і стеля підготовлені до нанесення фінішного покриття, встановлена ​​сантехніка та опалювальне обладнання. Якщо нерухомість здана з «голими» стінами, проводиться монтаж стяжки, оштукатурювання поверхонь, розводка труб. Якщо чорнова обробка виконана забудовником неякісно, ​​краще її переробити, оскільки від цього безпосередньо залежить кінцевий результат. Капремонт – масштабний захід, який передбачає створення ергономічно організованого простору. У новобудові це зробити простіше – потрібно професійно розмежувати простір і поставити перегородки.
  • Розстановка і інтеграція вбудованих меблів, монтаж освітлювального обладнання. Встановлюється гардеробна шафа, кухонні модулі, стільниці, дивани. За погодженням – виконується текстильне декорування, розставляються акценти.

Професійний підхід до інтер’єрних робіт дозволить перетворити простір з вільним або типовим плануванням в функціональне і зручне житло, яке відповідає характеру і стилю життя власника.

Остаточна вартість дизайну квартири в новобудові в Києві залежить від її площі, стану та технічних особливостей, складу дизайн-проекту, додаткових послуг.

Дизайн проект квартири в новобудові в Києві

Ми пропонуємо вигідний формат співпраці – послуги під ключ. Це означає, що підготовкою проектної документації та її реалізацією займатимуться наші дизайнери, проектувальники, будівельники. Це дозволить скоротити терміни, уникнути розбіжностей і помилок, а ціна дизайну квартири в новобудові – приємно здивує. Загальна сума вказується в кошторисі і не змінюється.

Ми працюємо на договірній основі, всі деталі детально обговорюються з замовником, при необхідності, на етапі проектування вносяться корегування. Як результат – продумані планувальні рішення, інформативна 3D-модель і якісно виконані роботи.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.