Меблі

Зробимо, доставимо і зберемо меблі на замовлення в Києві і області

Виготовимо м'які та корпусні меблі: ліжка і дивани; кухні та шафи-купе; вітальні, передпокої, гардеробні, шафи. Для будь-яких типів приміщень: квартира, будинок, офіс, ресторан, готель чи навчальний заклад. Від столу з ДСП до найскладніших конструкторських моделей з натурального дерева. Індивідуальний дизайн, найкращі варіанти підбору матеріалів і фурнітури з максимальною якістю згідно з бюджетом.

Підхід

Персональний підхід при розробці та реалізації кожного проекту забезпечує нам щоденну довіру наших клієнтів і гарантію отримання бажаного результату.

У своїй роботі ми прагнемо надати рішення під ключ, щоб мінімізувати вашу залученість в клопоти ремонту.

Як це виглядає

Чому ми?

  • Зручність

    Більше не потрібно замовляти послуги та товари, пов'язані з ремонтом в різних компаніях. Розробляти дизайн-проект з одним підрядником, реалізовувати з іншим, а потім шукати кухню у третього та погоджувати її включення в архітектурний проект з кожним окремо, витрачаючи багато часу і збільшуючи ризик допущення помилок. Time Build надає комплексні інтер'єрні рішення.

  • Індивідуальність

    Асортимент готових виробів обмежений в розмірах, кольоровій гамі, текстурі і стилю. При виготовленні меблів на замовлення є можливість обрати будь-який дизайн, вартість, матеріали і фурнітуру майбутнього виробу.

  • Функціональність

    Меблі на замовлення - це не тільки краще рішення для приміщень з нестандартним плануванням і специфічними особливостями. А ще й врахування всіх ваших вимог з приводу внутрішніх габаритів виробів. Ви самі визначаєте кількість полиць в своєму комоді або шафі. Меблями, створеними за індивідуальним ескізом, ви будете користуватися з великим задоволенням.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.