Дизайн інтер’єру квартири

Дизайн интерьера квартиры

Що таке дизайн-проект квартир

Щоб в кожній кімнаті все знаходилося на своєму місці, текстури гармонійно поєднувалися, а яскраві акценти були вдало розставлені, потрібно виконати ретельну роботу. І тут знадобляться знання архітектора і творчий погляд художника. Тому єдиним виходом буде замовити дизайн квартири в Києві професійній студії. Спочатку створюється дизайнерський проект – ключова ідея, виражена в розрахунках, кресленнях і ескізах.

Розроблений для конкретного об’єкта пакет документів дає можливість замовнику втілити в життя свої побажання, а підряднику – підготувати кошторис, швидко і якісно зробити ремонт.

Якщо замовити дизайн-проект квартири в стандартному виконанні, то в пакет документації буде входити:

 • Обмірний план, на підставі якого розробляється проект. При його складанні враховуються параметри приміщень та особливості їх розташування. Наявність точної інформації виключає ризик розбіжності розмірів і забезпечує високу швидкість і коректність виконання всіх процесів.
 • Креслення, підготовлені по виміру і з прив’язкою інженерних систем. Варіанти планувань, концепти кімнат, оформлених в різній гамі. Правильне планувальне рішення дозволяє добитися максимальної функціональності в рамках обмеженою квадратури. У ньому передбачається зонування, розширення балкона, схеми розміщення столів, шифоньєрів, стільців.
 • Плани монтажу і демонтажу конструкцій, установки сантехнічного обладнання, укладання «теплої підлоги», розташування вимикачів, розеток, освітлювальних приладів та інших елементів. Ця частина служить керівництвом для будівельної бригади і дозволяє уникнути розбіжностей між замовником і виконавцем.
 • Специфікація меблів, будматеріалів, обладнання. З огляду на стилістичні особливості інтер’єру квартири, підбирається її наповнення – від крана у ванній до дивана у вітальні і туалетного столика в спальні. Детальний опис розміру і кольору кожного предмета спрощує підбір обстановки з урахуванням атмосфери, задуманої дизайнером.
 • 3D-візуалізація – тривимірна модель дає можливість оцінити, як буде виглядати кожен куточок в остаточному стані. На цій стадії вносяться зміни, в яких враховуються побажання і бюджет власника.

Складається детальний кошторис в розрізі статей витрат. Креслення і колажі виконуються на якісному папері і збираються в два альбоми – для клієнта і будівельників.

Студія дизайну інтер'єру Time Build

Елітний дизайн квартири в Києві – послуга, яку пропонує компанія Time Build. Створювати унікальні проектувальні рішення, в яких до найдрібніших деталей продумана ергономіка і тонко витриманий стиль – завдання, яке ми виконуємо на гідному рівні.

Послуги з розробки дизайну квартир – це:

 • Створення персонального образу, в якому враховані архітектурні особливості об’єкта, дотримані будівельні норми і пріоритети власника.
 • Відсутність шаблонів, творчий підхід до реалізації проекту, поєднання класичних традицій, сучасних тенденцій в області інтер’єрної моди і нестандартних прийомів.
 • Оформлення вітальні, спальні, ванної з урахуванням персональних побажань, переваг в стилістиці. Щоб результат відповідав очікуванням, береться до уваги кількість і вік членів сім’ї, професія, стиль життя, вимоги до безпеки і наявності смарт-рішень. Оцінити кінцевий результат можна по тривимірної моделі.
 • Реалізація дизайну квартири під ключ – отримання дозволів на перепланування, інженерні розрахунки, закупівля і доставка будівельних та оздоблювальних матеріалів, ремонт та фінішна обробка.

Кожен етап контролюється, тому брак і переробки виключені. Все, що потрібно зробити клієнту – замовити дизайн-проект квартири, його реалізацію і прийняти готовий результат.

Інформація про перепланування квартир

Основним способом поліпшення функціональності і підвищення комфортності житла є перепланування. Якщо замовити дизайн-проект квартири, то можна отримати кілька принципово різних форматів.

В основному, застосовуються такі способи зміни типового планування:

 • створення єдиного простору шляхом знесення стіни і об’єднання кухні і вітальні;
 • розширення площі за рахунок демонтажу міжкімнатних перегородок;
 • зонування шляхом використання спрямованого освітлення, стільниці з барною стійкою, інших предметів меблів, використання матеріалів з різною фактурою і контрастними відтінками.

Види дизайнерських робіт

Авторський дизайн передбачає кардинальну зміну внутрішнього вигляду і наповнення житла. Для цього застосовуються різні прийоми:

 • Перепланування – складний захід, що вимагає ретельного розрахунку. Полягає в знесенні або перенесенні перегородок, збільшенні площі за рахунок об’єднання кухні і вітальні, розширення балкона. В результаті – житло стає більш зручним.
 • Використання прозорих меблів – обідньої або журнального столу, полиць, стелажів для зорового збільшення приміщення.
 • Продумане співвідношення закритого і відкритого зберігання. Цікаві елементи виставляються на відкритих полицях в якості декору, непотрібні – прибираються і не захаращують стіл.
 • Палітра відтінків – поєднуваних або контрастних. Актуальні тренди – нейтральні, природні тони. Занадто насичений колір може використовуватися локально.
 • Вікна – повинні бути максимально відкритими. Масивні штори пішли в минуле. Зараз використовуються більш практичні і зручні світлозахисні конструкції – елегантні римські штори, жалюзі або японські системи. За допомогою автоматичного управління можна регулювати освітлення на одному або відразу на всіх вікнах.

Прийоми підбираються для кожного об’єкта з урахуванням його особливостей.

Проектування квартири, етапи розробки проекту

Проектування являє собою чітку послідовність дій. Його основні стадії включають такі процедури:

 • Зустріч з клієнтом, огляд об’єкта, проведення замірів і фотофіксації. На цьому етапі збирається максимальна інформація про житло, обговорюються всі деталі з його власником. Це допомагає розробляти документацію з повним розумінням переваг замовника і виділеного бюджету.
 • Підготовка технічного завдання. У ньому відбивається все, що було погоджено із замовником – концепція, стиль, функціональний розподіл на зони. Техзавдання є основою для розробки ескізного розділу.
 • Ескізна частина включає планувальні варіанти, геометричні побудови, підбір конкретних матеріалів, світлодизайн. Дизайнер продумано підходить до організації простору, раціонально використовує площу. Планування – це каркас проекту, якому приділяється максимум уваги.
 • Тривимірна візуалізація – створюється на основі узгодженого і затвердженого документа. Об’ємні графічні зображення дозволяють детально розглянути, як буде виглядати кожен елемент з різних ракурсів, як падає світло. При підготовці макета використовуються підібрані меблі, оздоблення та аксесуари.
 • Підбір матеріалів – складається детальна специфікація, в якій вказується точне найменування, кількість і ціна кожного предмета, терміни їх закупівлі.

Основні етапи дизайну квартир

Розробка і реалізація дизайнерського інтер’єру квартири – комплексний захід, який проводиться послідовно і передбачає наступні кроки:

 • Підготовка обмірного плану об’єкта. Попередньо проводиться вимір житлових кімнат, балкона, ванної, туалету, кухні та коридору.
 • Надання ескізної частини проекту. Клієнт отримує кілька варіантів планування з розміщенням меблів, побутової техніки та освітлювальних приладів. На цьому етапі визначається стилістичне спрямування, підбираються оздоблювальні матеріали, обстановка, інтер’єрний текстиль і аксесуари.
 • На підставі ескізів готується робоча проектна документація. Для кожної кімнати складається окремий план, який містить креслення, демонтаж і перенесення стін, розріз стелі та підлоги, місця установки дверей, обладнання. Складні вузли детально описуються, додаються специфікації.
 • Авторський нагляд – поетапний контроль виконання робіт, дотримання технології, стандартів і термінів. Нагляд – гарантія того, що інтер’єр буде повністю відповідати запланованим параметрам.

Наша компанія підготує дизайн-проект для квартири в новобудові або старому будинку типової серії з урахуванням діючих стандартів, будівельних норм і побажань замовника.

 

інтер’єр квартири

При оформленні житла важливо створити затишну атмосферу, яка буде відрізняти його від музею. Тому в завдання дизайнера входить увага до всіх дрібниць. Щоб досягти бажаного результату, враховуються такі моменти:

 • Стиль – має дотримуватися загальна єдність, але при цьому не обов’язково використовувати одну палітру відтінків при оформленні різних кімнат. Професійні дизайнери знають, як підібрати гармонійні поєднання і зіграти на контрасті.
 • Простір – при правильному оформленні не перевантажується зайвими деталями і не має порожніх кутів.
 • Декор – зараз в тренді природні відтінки і фактури. Замість мармуру і граніту можна використовувати штучний камінь, який в точності копіює вид природних мінералів, при цьому позбавлений їх недоліків і порівняно недорого коштує. Акрил і кварцовий агломерат широко використовуються для облицювання стін, внутрішніх сходів, виготовлення стільниць і раковин. Штучний камінь не вбирає вологу і пил, тому вироби з нього прості в догляді і завжди акуратно виглядають. Оскільки ціна дизайну інтер’єру квартир у багато залежить від використовуваної обробки, завжди можна підібрати варіант під конкретний бюджет.

Дизайнерські квартири

Житло з ексклюзивним ремонтом поєднує привабливість і ергономічність. При створенні його вигляду використовуються нестандартні прийоми і методи, які розроблені в єдиному варіанті, а тому більше ніде не повторюються.

У просторих апартаментах з високою стелею можна реалізувати будь-яку концепцію. Як правило, в них об’єднується їдальня і вітальня або спальня і ванна, передбачені гостьові кімнати і зони відпочинку.

Хай-тек вибирають ті, хто хоче бачити житло мультифункційним і лаконічним. Ультрамодна урбаністика відмінно вписується в концепцію висоток в мегаполісі.

Арт-деко переживає черговий підйом, в ще більш розкішному вигляді, з сліпучим глянцем. Авторське оформлення компактного житла в такому дусі – розкіш, доступна кожному.

Якщо вам складно зупинитися на якомусь варіанті, подивіться зразки наших робіт, які були виконані на об’єктах з різною квадратурою і плануванням. Будь-який готовий план може бути адаптований до нових вимог. Також ми можемо використовувати для розробки надані ескізи і креслення.

Елітний дизайн інтер’єру квартири в Києві

На відміну від стандартного косметичного ремонту, преміальний дизайн квартири в Києві має характерні ознаки:

 • індивідуальне проектування;
 • функціональне планування;
 • продумане зонування;
 • мінімум стін і перегородок;
 • незвичайні архітектурні компоненти – анфілади, портали;
 • преміум обробка – мармур, цінні породи дерева;
 • прогресивні технології – інтеграція системи «розумний дім»;
 • якісні меблі;
 • авторські аксесуари, декор та арт-об’єкти.

Апартаменти, над якими працювали проектувальники і дизайнери, виглядають ексклюзивно. У них немає нічого зайвого, а стриманий шик поєднується з технологічними інноваціями.

Остаточна вартість дизайну квартири залежить від обсягу та складності заходів і розраховується окремо для кожного замовлення.

Інтер’єри квартир: особливості

Більшість актуальних напрямків витримані в мінімалістичний традиціях. Якщо немає обмежень по площі, то можна замовити дизайн інтер’єру квартири в будь-якому стилістичному напрямку. Найбільш популярними трендами інтер’єрної моди є:

 • Мінімалізм – можна вдало реалізувати на невеликій площі і в просторих апартаментах. Мінімалістичний стиль передбачає багато природного освітлення, переважання пастельних відтінків і тільки найнеобхідніше меблювання простої конструкції. Сюди можна віднести і скандинавське відгалуження – в світлих тонах і з лаконічною обстановкою.
 • Лофт – індустріальний напрямок, головною рисою якого є груба цегляна кладка, незамасковані труби та інші комунікації, металеві світильники на довгому підвісі. Основна гамма – чорний, червонувато-коричневий, сірий. Лофт ідеально підходить для великих приміщень з високими стелями, відсутністю перегородок і вікнами на всю стіну. У компактних кімнатках використовуються тільки окремі елементи Industrial Style.
 • Hi-tech – високотехнологічний стиль, рисою якого є поєднання бетону, скла і холодного хромованого металу. Чітка геометрія, прямі лінії і кути, стримані відтінки і побутова техніка останніх моделей.

Де замовити дизайнерський проект в Києві

Ви можете замовити дизайн квартир в Києві фахівцям нашої студії, і отримаєте повний пакет документації, який включає:

 • комплект креслень;
 • детальний кошторис;
 • ескізи, колажі і 3D-макет;
 • плани будівельних і ремонтних робіт;
 • планувальні варіанти;
 • схеми прокладки комунікацій;
 • умови авторського нагляду.

Проектна документація повністю готова до реалізації і може бути відразу передана будівельникам.

Переваги дизайнерського проекту квартири

Проектування – складний багатоступінчастий процес, який вимагає спеціальних знань і неординарного мислення. Тому краще замовляти такі послуги професіоналам. Заплативши цілком прийнятну вартість за дизайн проект квартири, можна отримати наступні переваги:

 • Заощадити ресурси. Детальний опис процесу і деталізація витрат дозволяє заздалегідь визначити бюджет і, при необхідності, внести зміни. При величезному виборі матеріалів це – цілком можливо. Наприклад, замість мармуру можна використовувати акрил, який точно імітує візерунок і колір натурального каменю.
 • Отримати візуалізований концепт. Клієнт зможе побачити результат до початку виконання, зробити коригування, змінити розстановку предметів та інші деталі.
 • Уникнути помилок і переробок. Такі складні заходи, як перепланування, вимагають розрахунку навантаження та інших показників, які впливають на безпеку експлуатації житла. Це також стосується прокладки електропроводки, установки електроприладів, сантехніки. Технічна документація складається з урахуванням регламентів, діючих стандартів і норм.

Наша компанія гарантує якість проектів і будівельно-ремонтних заходів, їх відповідність чинним вимогам. Ми працюємо на договірній основі, з кожним замовником укладаємо договір, в якому вказується:

 • предмет договору;
 • терміни виконання кожного етапу;
 • загальна кошторисна вартість;
 • гарантії і зобов’язання сторін.

Затверджений кошторис не змінюється, непередбачені витрати, збільшення розцінок – виключені.

Сучасний інтер’єр і дизайн квартир

Ключова відмінність сучасних напрямків від традиційної класики, бароко і ампіру полягає в переважанні простоти і мінімалізму, вікорістання оригінального декору. До цього напрямку належить стиль високих технологій, лофт, арт-деко.

Особливістю сучасного інтер’єрного оформлення є:

 • прямі лінії і правильні геометричні форми;
 • м’які однотонні відтінки в обробці і обстановці;
 • гладкі, однорідні фактури;
 • великий декор;
 • глянцеві, хромовані дзеркальні поверхні, які відбивають світло і створюють цікаві ефекти.

Інтер’єр квартири студії в стилі мінімалізм

Зробити компактне житло зручним і функціональним – непросте завдання. Кращим рішення в такому випадку буде створення студії в мінімалістичному дусі. Його основна риса – багато відкритого простору і умовні кордони між зонами. Наприклад, площа кухні і вітальні може розділяти барна стійка, додатково – світлий ламінат на кухонній стороні, темний – у зоні відпочинку.

Мінімалізм виражається в правильно розставлених акцентах, в ньому немає химерної розкоші. Переважаючі відтінки – білий, перлинно-сірий, пісочний. На такому тлі ефектно виглядають яскраві диванні подушки, пуфи або незвичайні світильники.

До інших характерних особливостей відноситься:

 • тільки необхідні меблі, краще, якщо це будуть вбудовані моделі з глухим фасадом або якісні трансформери;
 • численні світильники замість однієї масивної люстри, щоб в кімнаті не залишалося темних кутів, які крадуть простір;
 • рулонні штори або жалюзі замість важких штор з ламбрекенами;
 • декор – монохромне панно, чорно-білі фотографії в темній рамці або яскравий плакат.

Мінімалізм – досить простий, на перший погляд. Але для його втілення потрібна практика і розуміння дизайнерських прийомів. Все це є у фахівців нашої студії

Чому компанія Time Build зробить кращий дизайн інтер’єру в Києві?

Щоб створити ексклюзивну обстановку, недостатньо використовувати дорогі матеріали і брендові меблі. Потрібен ідеальний баланс між привабливістю і комфортом, відчуття теплого і затишного житла. А для цього потрібен великий досвід з преміальними об’єктами. Замовивши нашій студії дизайн квартири в Києві за ціною, яка знаходиться на прийнятному рівні, ви отримаєте точне втілення своєї мрії. У нашому активі – численні проекти, реалізовані в столиці і елітних приміських селищах.

Для кожного об’єкта ми забезпечуємо:

 • максимальний рівень комфортності;
 • продуманий до дрібниць образ;
 • використання екологічних матеріалів;
 • тривалий період експлуатації.

Ми створюємо ексклюзивні, амбітні рішення і забезпечуємо їх реалізацію від зміни планування до розстановки акцентів.

Портфоліо з роботами, виконаними в елітних квартирах Києва, розповість все про наші можливості і досягнення!

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.