Дизайн 4 кімнатної квартири

Види дизайну чотирикімнатної квартири

Особливістю чотирикімнатних апартаментів в сучасному ЖК є можливість реалізації практичного будь-якого дизайн-проекту. Тому на початковому етапі проводиться огляд об’єкта і обговорення ідеї з замовником. У нас є цікаве портфоліо з прикладами дизайну інтер’єру чотирикімнатних квартир у Києві, будь-який варіант може бути адаптований до вимог замовника і прийнятий за основу. Ми також можемо використовувати надані ескізи і фотографії або розробляти концепцію з нуля.

Важливим моментом є ергономічна організація простору. Наприклад, в старих панельних будинках кімнати мають невеликий розмір. Розширити корисну площу на кілька кв метрів можна шляхом знесення міжкімнатних перегородок і об’єднання приміщень:

 • кухні і вітальні;
 • лоджії або балкона і спальні;
 • вітальні і передпокою;
 • ванної та туалету.

Що стосується дизайну інтер’єру 4 кімнатної квартири, він може бути виконаний в наступних стилях:

 • Лофт – ідеально підходить для апартаментів з високими стелями і великими вікнами. Передбачає планування з мінімальною кількістю перегородок і оформлення в дусі старого промислового цеху. Обов’язковою рисою є груба цегляна кладка, яку можна викласти на окремій стіні. Імітація відкритих комунікацій поєднується з високотехнологічними рішеннями. Такий варіант вибирають представники творчих професій, у яких часто збираються гості.
 • Класичний інтер’єр – ніколи не виходить з моди. Такий дизайн чотирикімнатної квартири в панельному будинку з компактним кімнатами передбачає нестандартні прийоми. Наприклад, візуально збільшити простір можна за рахунок дзеркальних фасадів у вітальні, установки меблів одного відтінку зі стінами, щоб вони зливалися. При цьому незмінно присутні елементи класики – ліпнина на стелі, чітке дотримання пропорцій, симетрія і плавні лінії в меблях і декорі.
 • Прованс – романтичний і живий напрямок, в якому переважає обробка з натурального дерева і злегка бляклі, світлі відтінки. Широко використовується для декорування текстиль – килимки, серветки, покривала, подушки.
 • Скандинавський – вдало вписується в будь-яке приміщення, оскільки його концепція передбачає мінімалізм. Відкритий простір не навантажується зайвими елементами, використовуються пастельні відтінки, акценти у вигляді диванних подушок з етнічним орнаментом, багато інтер’єрного текстилю. Стіни доповнюються чорно-білими фотографіями.

Це – тільки найпопулярніші напрямки і актуальні тренди. За бажанням замовника дизайнер може комбінувати стилі, додавати окремі елементи, створюючи ексклюзивні рішення.

Переваги замовлення дизайну 4 кімнатної квартири в студії Time Build?

Замовивши дизайн проект чотирикімнатної квартири в Києві нашій студії, ви отримаєте інтер’єр, в якому продумано стилістичну єдність, ергономічне зонування простору і функціональність кожного елемента. Ми маємо багатий досвід в розробці та реалізації рішень різного рівня складності і бюджету, тому успішно справляємося з будь-якими завданнями. До числа наших переважних сторін відноситься:

 • Авторський підхід. У нас завжди є свіжі ідеї, в роботі не використовуються шаблони, тому ви не зустрінете точно такого ж оформлення. Все буде оригінально і неповторно.
 • Над завданням працює колектив проектувальників, дизайнерів і менеджерів, що дозволяє отримати якісний результат за мінімальний проміжок часу.
 • Поетапний наглядовий супровід гарантує, що технологія, терміни і кошторис будуть дотримані. У нас не буває непередбачених витрат і порушень графіка.

Ми створюємо простори для життя, які повністю відповідають сучасним уявленням про комфорт і стиль!

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.