Дизайн 2 кімнатної квартири

Дизайн-проект для двокімнатної квартири в Києві від студії Time Build

На першій зустрічі клієнт заповнює бриф, розповідає про своє бачення, вибирає вподобані зразки з портфоліо або надає свої ескізи і фото. В середньому проектування оформлення двокімнатного житла може зайняти від 20 до 45 днів. Конкретні терміни залежать від обсягів і складності процедур, частоти зустрічей.

Розробка і реалізація дизайн проекту двокімнатної квартири включає наступні етапи:

 • Обговорення умов співпраці та укладення договору.
 • Виїзд замірника для замірів, які потрібні для розробки обмірного плану.
 • Створення декількох варіантів планування з урахуванням загальної площі.
 • Проведення інженерних розрахунків, підготовка схем, планів і креслень.
 • Складання специфікації матеріалів, постатейний розрахунок кошторису витрат.
 • Закупівля будівельних і оздоблювальних матеріалів.
 • Виконання ремонту, фінішне облицювання.
 • Розміщення меблів, декорування текстилем, розміщення аксесуарів.

Все, що залишиться зробити замовнику – прийняти об’єкт і насолоджуватися комфортом і стильним оформленням.

Розробка дизайну двокімнатної квартири

Переплануванню і капремонту передує ретельне планування, розрахунки і підготовка проектно-кошторисної документації. Після детального обговорення ідеї і узгодження нюансів наші фахівці приступають до виконання завдання. Готовий пакет документації оформлення 2х кімнатної житла включає:

 • Планування кімнат та способи її зміни – об’єднання кухні і вітальні, демонтаж міжкімнатних перегородок, розширення балкона.
 • Організацію зон відпочинку – меблювання, розміщення освітлювальних приладів.
 • Схеми прокладки електропроводки і монтажу електрообладнання.
 • Плани і розрізи перекриттів, стін, підлоги з зазначенням матеріалів та технології.
 • Модель в 3D форматі – в обраному стилі. Клієнт може детально розглянути, як буде виглядати кожен куточок і внести коригування.

При проектуванні приділяється увага питанням безпеки, функціональності і естетики, тому результат відповідає очікуванням. Остаточна вартість дизайн проекту двокімнатної квартири в Києві розраховується в кошторисі, вказується в договорі і не змінюється.

Варіанти дизайну стилю інтер'єру в 2-кімнатній квартирі

Сучасний дизайн 2 кімнатної квартири залежить від наявних кв метрів і початкової планування. Наприклад, в старих будинках часто зустрічається незручна організація простору, компактні прохідні кімнати. В такому випадку, перед дизайнером стоїть завдання обіграти такі недоліки і підвищити комфортність житла.

У нас є цікаві стилістичні рішення, на основі яких можна створювати стильні інтер’єри на будь-якій площі:

 • Мінімалізм – сучасний тренд, який можна втілити в життя в просторих апартаментах і маленькій двійці. Для цього використовуються світлі благородні відтінки, мінімум функціональних меблів, правильно розставлені яскраві акценти.
 • Лофт – рішення для просторих кімнат з високими стелями. Передбачає величезні вікна, мінімальну кількість перегородок, імітацію грубої цегляної кладки. Часто являє собою одну студію, в якій об’єднані кухня, вітальня і спальня.
 • Хай-тек – вибір молодих прогресивних людей. Вікна та меблі мають правильну геометричну форму, палітра включає білий, сталевий, бежевий колір. Для обробки і декору використовується пластик, скло і хромована сталь.
 • Кантрі – затишна обстановка з переважанням дерева, текстилю і теплих тонів.

Це – тільки деякі варіанти. Перш ніж замовляти конкретний напрям, пропонуємо подивитися наше портфоліо з роботами, виконаними в Києві. У нас є велика колекція прикладів дизайну двокімнатної квартири з цінами, описом і фотографіями.

Чому варто замовити дизайн двокімнатної квартири в студії Time Build?

Якщо ви хочете кардинально змінити на краще житло, замовте дизайн інтер’єру двокімнатної квартири професіоналам нашої студії. Ми опрацюємо всі деталі і підберемо рішення, яке буде повністю відповідати запитам і характеру замовника – помітну еклектику, брутальний лофт, елегантний неокласицизм.

Ми працюємо в тісній взаємодії з клієнтом і забезпечуємо авторський нагляд, що гарантує повну відповідність результату задуму. При цьому ціна дизайн проекту двокімнатної квартири цілком прийнятна для власників не тільки елітного, а й житла комфорт класу.

Скільки грошей потрібно?

Запишіться на консультацію і дізнайтеся про:

01

Бюджет

Допоможемо вам зорієнтуватися в цінах. Підкажемо який бюджет буде потрібно для реалізації ваших ідей.

02

Етапи

Розкладемо ваш проект по етапах і назвемо орієнтовні реальні терміни реалізації кожного з них.

03

Оптимізація

Розповімо про нюанси ремонту. Грамотно оптимізуємо бюджет і / або терміни в рамках поставленого завдання.